top of page
  • Aviva Burstein

ביורזוננס - כיצד זה התחיל

ד"ר רויאל ריימונד רייף ומכשירים רפואיים של סרגיי פטרוביץ' קונופליוב, רוסיה. ההיסטוריה של היצירה ושל ההוכחה.

אנו מדברים על מכשירים רפואיים, שמקורם בתחילת המאה הקודמת. המחקרים הראשונים בתחום השפעתם של תדרים שונים על וירוסים, חיידקים, תולעים טפילים, פטריות ופרוטוזואה שייכים לרופא האמריקני דר' רויאל ריימונד רייף.

האחרון בילה יותר משני עשורים במחקר קשה ורחב מימדים, שבזכותו גילה גישה פשוטה ואלקטרונית לריפוי של כל מחלה על כדור הארץ הנגרמת על ידי וירוסים וחיידקים. גילוי זה יכול להפחית את כאבם וסבלם של מיליונים.

למעשה, כל ההיסטוריה של התפתחות הרפואה מלאה בדוגמאות לחיי הגאונים, שהישגיהם נשכחו ושקעו לתהום הנשייה, בהקשר של שמרנות החשיבה לא רק של הרופאים, אלא גם של רוב האוכלוסייה.

במאה ה-19 המדען סומלייה נאבק כדי לשכנע מנתחים כי יש צורך לחטא את המכשירים שלהם ובכך להבטיח את הבטיחות של הליכים כירורגיים.

פסטר נלעג יחד עם התיאוריה שלו כי חיידקים יכולים לגרום למחלה. רבים מבעלי-החזונות הרפואיים האחרים עברו את הגיהינום הזה כדי פשוט לקרוא תיגר על האורתודוכסיה הרפואית, כולל אישים אגדיים כמו רנטגן וצילומי הרנטגן שלו, מורטון עם הרעיון האבסורדי של ההרדמה, הארווי ותיאוריית מחזור הדם שלו, ועוד רבים אחרים.

הרפואה האורתודוקסית, המיוצגת על ידי מספר רב של אנשים המעוניינים ברווח, מזועזעת ומחפשת בכל דרך לנטרל ו/או להרוס את אלה שקוראים לה תיגר. כך היה, זה מתרחש היום ולמרבה הצער, זה יכול להימשך עוד זמן רב.

כעת תוכלו להכיר את המכשירים של המדען הרוסי, חבר האקדמיה למדעים, סרגיי פטרוביץ קונופליוב, אשר בתוכם מיושם סוג חדש יחסית של תרפיה שיעילותה הגבוהה מוכחת על ידי ניסויים קליניים רציניים ביותר של ד"ר רייף החל מסוף שנות ה-20 וכלה תחילת שנות ה-70 של המאה הקודם.

התרפיה הזאת מסוגלת להעלים כל מחלה הנגרמת ע"י מיקרובים.

בעשור האחרון עשרות אלפי אנשים כבר הצליחו להעריך את היעילות הגבוהה ונטולת הנזק של המכשירים של ס. קונופליוב והתקנים דומים אחרים בעלי מידה מסוימת של יעילות המשתמשים בתגלית של רייף.

עם זאת, עד עצם היום הזה, למרבה הפלא, התרופה היעילה ולמעשה בלתי מזיקה הזאת עדיין כמעט ולא מוכרת לאנשים.

אתם אולי חשבתם שקרנות מחקר ומוסדות מדעיים רפואיים מדיניים נותנים לאוכלוסייה מידע אודות שיטת הטיפול המדהימה הזו?

לא, בכל דרך אפשרית הם משתיקים אותה ואת מכשיריה, למרות שהם נוצרו כבר מזמן על בסיס טכנולוגיות מוכחות ויעילות ביותר, מכיוון שהשיטה הזו של ריפוי מחלות הרבה יותר מהירה, בטוחה וחסכונית מאשר השיטות שמציעה הרפואה האורתודוכסית. למה זה כך? בשל העובדה שתמורת טיפול באותן המחלות האמצעות מספר עצום של תרופות ניתן להמשיך ולקבל מיליארדים דולרים, להגן על התזות, לבנות קריירות, וכו'.

עם זאת, ההיגיון הבריא והמציאות החדשה של זמינות מידע, הקשורות בראש ובראשונה לאפשרויות האינטרנט, אומרים כי הרכבת של הרפואה האורתודוכסית כבר נעצרה באופן חד וברור. בקרוב, מיליוני אנשים יירדו מן רכבת החולים המיושנת הזו, שצוות הרפואי העצום שלה כבר מזמן לא מצליח להתמודד לא רק עם מספר גדול של מחלות הרגילות, אבל גם עם מספר עצום של מחלות החדשות אשר אותם יצרו בעצמם, לרוב בלי מודעות לכך.

מה שמצער היא העובדה שמיליוני רופאים מסורים שהקדישו את חייהם כדי לשרת אחרים, הם לעתים קרובות פשוט בני ערובה של המערכת הישנה והרעועה, בעלת הטכניקות הגאוותניות והמתוחכמות שלה, ובעלת תמיכה חזקה מהצד של תקשורת המונים המסובסדת על ידי בעלי האינטרסים.

כאן רצוי להדגיש כי חובבי רפואה עממית, טבעית ובאותו הזמן, הכי מודרנית בשום פנים ואופן אינם ממעיטים מערכם של ההישגים המרשימים, הקיימים ברפואה במאתיים השנים האחרונות. לא מדובר כעת שההישגים הללו אינם מספיקים כדי לעצור את המבול הענקי של המחלות החדשות, כולל, המחלות שנובעות מתרופות מודרניות, עם הידרדרות הולכת וגוברת של המצב האקולוגי.

למרות שתוחלת החיים הממוצעת ב-50 השנים האחרונות גדלה באופן ברור, מספר המחלות לנפש כמעט בכל המדינות, ובמיוחד בחבר המדינות, הולך ומתרחב. שיעור התמותה כבר מזמן עולה בהרבה על שיעור הילודה בשיעור מדאיג.

כעת בואו נפנה לסיפור קצר על ר. ר. רייף (רויאל ריימונד רייף), על גילוי מדהים שלו ועל הכלים הייחודיים שיצר שעדיין מוגדרים ככלי מחקר.

אם מעולם לא שמעתם על ר. ר. רייף לפני כן, אז ברור החשש הראשוני שלכם כלפי התיאוריות ושיטות הטיפול שלו.

עם זאת, אל תמהרו ליצור את חוות הדעת הסופית שלכם, עד שתגלו את ההיסטוריה של השיטה, עד שתקראו את ההמלצות השיטתיות ועד שתנסו את הכלים בעצמכם.

חלק מהקוראים של סיפורו של ד"ר ר. ר. רייף רואים בו סיפור בלשי דרמטי.

אלה שירצו לחקור את הסיפור ביסודיות, ישימו לב לניסיון מעשי המבוסס על ראיות וארוך הטווח (יותר מ 60 שנות ניסיון מעשי של ר. רייף), שהתוצאות החיוביות ולעתים קרובות פשוט סנסציוניות שלו תועדו שוב ושוב על ידי רופאים מאוד מכובדים ובלתי תלויים ועל ידי מספר מוסדות רפואיים מכובדים, אשר שיתפו פעולה עם רייף באופן זמני או לאורך תקופה ארוכה.

ובכל זאת למרות מגוון רחב של הוכחות, על מנת להשתכנע סופית שאכן קיימת תרפיה יעילה ומהפכנית כזאת, כנראה, רובינו בכל זאת חייבים לבדוק אותה על עצמינו. במשך כמעט עשור, כל הניסויים הקליניים הנדרשים על התקני הביו-רזוננס מבחינה רשמית ומדעית בוצעו וממשיכים להתבצע גם במוסדות הרפואיים הרוסים המכובדים ביותר.

אתם תוכלו בעצמכם להיווכח ביעילות של התרפיה באמצעות התקני ס. קונופליוב, ובמזמן קצר תוכלו לקבוע את טיב התוצאות הבריאותיות שלה ואפילו את תוצאות המרפא הרציניות שלה בעצמכם, ולא רק על ידי התחושה האישית שלכם, אלא גם באמצעות כל שיטה קלינית העומדת לרשותכם, באמצעות כל אבחון מודרני והשוואה של תוצאות הבדיקות האישיות שלכם (דם, שתן וכו'), שהתקבלו לפני ואחרי התרפיה.

ר. ר. רייף היה מדען מבריק. הוא נולד ב-1888 ונפטר ב-1971. לאחר שלמד במכון ג'ונס הופקינס, רייף יצר ופיתח טכנולוגיות שנמצאות בשימוש עד היום בתחומים שונים של אופטיקה, אלקטרוניקה, רדיוכימיה, ביוכימיה, בליסטיקה ותעופה. רייף, למעשה, היה הראשון לפתח רפואה ביו-אלקטרונית. רייף קיבל 14 פרסים מרכזיים תמורת המצאות ספציפיות והישגים מדעיים ופרס הוקרת הדוקטורט מטעם אוניברסיטת היידלברג.

במשך קרוב ל-66 שנה, רייף בילה בעיצוב ובניית מכשירים וכלים רפואיים ייחודיים, הוא עבד בחברה ידועה "אופטיקה צייס" (Zeiss Optics) וממשלת ארצות הברית. .בין ההמצאות של רייף נמצא גם המיקרוסקופ הטרודיני האולטרא-סגול והמיקרומניפולטור.

ב-1920 סיים רייף את יצירתו של מיקרוסקופ הווירוסים הראשון בעולם. בשנת 1933 הוא שיפר את הטכנולוגיה הזו ובנה מיקרוסקופ אוניברסלי מורכב להפליא, שבו היו כמעט 6,000 חלקים שונים והיה מסוגל להגדיל את האובייקטים פי - 60,000 מגודלם האמיתי.

עם המצאה מדהימה זו, רייף הפך לאדם הראשון שראה את הווירוס החי. עד היום המיקרוסקופ האוניברסלי הינו הכלי היחיד, בו ניתן לצפות בווירוסים חיים. מיקרוסקופים אלקטרונים מודרניים הורגים הכל באופן מיידי, ואנחנו צופים רק בשרידים חנוטים ופסולת. מה שמסוגל לראות המיקרוסקופ של רייף הוא "הפעילות הרועשת" של וירוסים חיים, מכיוון שהם משנים את צורתם ללא הרף כדי להסתגל לשינויים בסביבה, מגיבים במהירות לחומרים מסרטנים, ומשנים תאים בריאים לתאי הגידול.

אבל איך הצליח רייף להשיג זאת, בתקופה שבה האלקטרוניקה והרפואה רק החלו להתפתח?

כדי לספק את הקוראים הספקנים, נמסור מספר פרטים טכניים.

רייף זיהה בקפדנות את ספקטרום הקרינה האינדיבידואלי של כל חיידק, תוך שימוש במאפיינים של חתך ספקטראלי. הוא סובב לאט את מנסרות הקוורץ של הבלוק כדי למקד את האור של אורך הגל היחיד על המיקרואורגניזם שחקר.

אורך גל זה נבחר משום שהוא הדהד עם החלק הספקטרלי של הקרינה של החיידק, בהתבסס על העובדה שנקבעה כעת שכל מולקולה מתנודדת בתדירות משלה. האטומים מתאחדים במולקולה ויוצרים תצורה מולקולרית ספציפית עם קשרי אנרגיה. תצורה זו מקרינה וקולטת ספקטרום מוגדר לחלוטין של תנודות אלקטרומגנטיות.

לא קיימות שתי מולקולות שונות בעלות תנודות אלקטרומגנטיות או ספקטרום האנרגיה זהים.

תהודה מגבירה את האור באותה דרך כמו שני גלי האוקיינוס ​​מגבירים אחד את השני כאשר הם מתמזגים יחד. התוצאה של שימוש באורך גל מהדהד היא שמיקרואורגניזמים בלתי נראים באור לבן, פתאום הופכים לגלויים בזוהר האור של הרכב ספקטרלי מסוים. הם הופכים לגלויים כאשר תדירות האור מהדהדת עם ספקטרום הקרינה שלהם.

באופן הזה רייף הצליח לראות אורגניזמים בלתי נראים אחרת, ולבחון את הפלישה הפעילה שלהם לתרביות רקמות.

יותר מ-75% מן האורגניזמים שרייף הצליח לראות עם המיקרוסקופ האוניברסלי שלו נראו רק באור אולטרה סגול. הוא האיר את החיידק (בדרך כלל וירוס או בקטריה) עם שני אורכי גל שונים מאותו תדר קצר אולטרה סגול שהדהד עם החלק הספקטרלי של החיידק. שני אורכי הגל האלה יצרו אינטראקציה בנקודת המפגש. אינטראקציה זו למעשה "הולידה" גל שלישי נוסף שפגע לתוך החלק הגלוי של הספקטרום האלקטרומגנטי. זאת הייתה התגלית שבאמצעותה עשה רייף את החיידקים הבלתי נראים לנראים, מבלי להרוג אותם.

המיקרוסקופים של היום אינם יכולים לחזור על התגלית הזאת.

למעשה, רויאל ריימונד רייף זיהה את וירוס הסרטן האנושי כבר בשנות העשרים של המאה הקודם!

הוא רשם ותיעד את כל המחקרים הללו באמצעות הסרטה וצילום המלווים בדיווחים מפורטים. הוא אפילו קרא לווירוס הסרטן "Cryptocides primordiales". מספר גדול של מדענים ורופאים אמתו מאז שרייף גילה נגיף הסרטן באמצעות טכניקות אור נמוך ותוך שימוש במיקרוסקופ Naessens ובמהלך ניסויי מעבדה רבים.

בעת ביצוע המחקרים, רייף עבד לעתים קרובות עם מדענים ורופאים מפורסמים של אותה התקופה אשר אמתו את עבודתו.

רייף פיתח שיטה להשמדת וירוסים קטלניים זעירים אלה. הוא השתמש באותו עיקרון ששימש אותו כדי לראותם, כלומר, עקרון התהודה.

על ידי הגדלת עוצמת קרינת התדר שהדהדה עם חיידקים אלה, רייף הגביר את תנודותיהם הטבעיות עד שמתו מקרינה זו.

רייף כינה תדר זה "שיעור התנודה הקטלנית" (MOR -Mortal Oscillatory Rate). כפי שנצפה, קרינה זו לא גרמה נזק לרקמות הסובבות.

ניתן להדגים עיקרון זה באמצעות צליל מוסיקלי מרוכז. מה מתרחש כאשר כוס זכוכית נשברת כאשר היא נחשפת לקול: מולקולות הזכוכית מתחילות לרטוט כשהמוזיקה נשמעת ומהדהדות איתה. היות שלכל הסובבים תדרי תהודה שונים, נשברת רק הזכוכית.

קיימים מאות טריליונים של תדרי תהודה שונים, ולכל סוג של מולקולות קיימת תהודה משלה. לרייף לקח שנים רבות לבצע את המחקר. הוא עבד לעתים קרובות עד 48 שעות רצוף, עד שהצליח לאתר תדרים שבאופן מדויק הרסו את הרפס, פוליו, דלקת קרום המוח של עמוד השדרה, טטנוס, שפעת ומספר עצום של חיידקים מסוכנים אחרים.

בשנת 1934, אוניברסיטת דרום קליפורניה מינתה ועדת מחקר רפואי מיוחדת כדי לבצע טיפול לחולי סרטן בשלב סופני מבית החולים במחוז פסדינה. הצוות כלל גם רופאים וגם פתולוגים שהורו להם לבחון חולים, אם מישהו בכל זאת יישאר בחיים בתום 90 יום לאחר תחילת המחקר.

עם זאת, לאחר 90 יום, הוועדה קבעה כי הצליחו לרפא באופן מוחלט 86.5% מהחולים. את 13.5% של החולים הנותרים הצליחו לרפא בתוך ארבעה שבועות. שיעור ההחלמה המלא עם השימוש בטכנולוגיות הרפואיות של רייף היה 1005!!!

ב-20 בנובמבר 1931 השתתפו נציגים מארבעים וארבעה מוסדות רפואיים מכובדים בארוחת ערב לכבודו של רויאל רייף, תחת המוטו "סוף לכל המחלות" שאירגן ד"ר מילבנק ג'ונסון. אבל עד שנת 1939 כמעט כל הרופאים והמדענים המצטיינים האלה הכחישו כי אי-פעם פגשו את רייף. מה קרה? מה גרם למדענים המבריקים האלה לאבד לחלוטין את הזיכרון? העובדה היא שהחדשות על ריפוי מופלא של חולים הנמצאים בשלב סופי של סרטן ע"י ד"ר רייף הגיעו לאוזניים אחרות.

תעשיית התרופות הייתה נגד המשך הניסויים של תרפיה ללא כאבים שריפאה 100% מהחולים בשלב סופי של הסרטן, ובאותו זמן לא עלתה כלום חוץ מעלות של כמות קטנה של חשמל. התפתחות שיטה זו הייתה עלולה להוביל בסופו של דבר לסירוב של אנשים לקחת מספר עצום של תרופות.

במשך מספר עשורים רייף צבר ללא הרף ראיות לאפקטיביות של השיטה שלו, אשר אומתה על ידי דיווחים עם תמונות וסרטים רבים אשר צולמו במהלך המחקר.

עד מהרה החלו תקריות של גניבה מתמדת של מרכיבים, תצלומים, סרטים ודוחות כתובים ממעבדה של רייף. המכה הסופית באה מאוחר יותר, כאשר המשטרה החרימה באופן בלתי חוקי את שארית חומרי המחקר שרייף ערך במשך 50 שנה.

העוצמה של הפשע המטורף הזה ביחס להישגיו הבולטים של רייף בתחום הטיפול המוצלח בסרטן עולה על רצח המוני בהיסטוריית האנושית. סרטן מכל רחבי ההיקף ממשיך לאסוף את יבולו... עד 1960 מספר הנפגעים מן הנגיף הזעיר הזה באמריקה לבד עלה על כמות הקורבנות של כל המלחמות שאירעו אי-פעם בארה"ב.

במהלך חייו הארוכים ראה רייף את התפתחות הציוויליזציה מאמצעי תחבורה מיושנים למטוסי סילון. עם זאת, הוא ראה מגיפת סרטן מתפתחת ממקרה אחד ל-24 אמריקנים ב-1905 למקרה אחד לכל שלושה אנשים ב-1971, כאשר רייף נפטר.

רויאל רייף מת מנטילת מינון גדול של וליום ואלכוהול בגיל 83 שנים. יתכן כי חשיפה ממושכת למכשירים שלו בתדרי הבריאות שמצא עזרה לו להתמודד לאורך הרבה זמן עם שימוש לרעה באלכוהול שללא ספק באה כתוצאה לאי-הכרה לתרומותיו המדעיות המצטיינות ולפעילות נפשעת נגד המוזכרים לעיל.

למרבה המזל, מותו לא שם קץ להמשך התפתחות של התרפיה האלקטרונית שלו. כמה רופאים ומהנדסים מצטיינים, החזירו לו את הכלים ואת בסיס הראיות של הגאונות של רייף לאחר מותו.

טכנולוגיה והמחקר של רייף הפכו לנחלת הציבור ברחב בשנת 1986 עם פרסום ספרו של הסופר בארי ליינס "טיפול בסרטן שפעל" ( "The Cancer Cure That Worked").

היום ניתן בקלות להכיר את הכמות העצומה של חומרי מחקר הן של רייף עצמו, הן של חסידיו ההולכים בעקבותיו, בשפה האנגלית באינטרנט באתרים: www.Rife.org, www.Rife.de ו-www.rense.com.

עלות של מספר רב של מכשירים, אשר פותחו עד כה בכמות גדולה למדי בארה"ב ובמדינות אחרות, שמיישמים במידה זו או אחרת של היעילות של שיטות הפעילות של רייף, נעה בין 1,200 דולר ל -6,500 דולר. לחלק של התקנים הקיימים היקרים ביותר יש מגבלות טכניות חמורות והם בהחלט לא מהווים יחס טוב של ערך ואיכות.

מדען רוסי, חבר האקדמיה למדעים, דוקטור למדעים הטכניים סרגיי פטרוביץ' קונופליוב, גם הוא במשך שנים רבות סלל את הדרך לעבר המצאת המכשירים המופלאים של הדור החדש, בהם מיושמות ההתפתחויות המדעיות של ד"ר ר. רייף המוזכרות לעיל.

בתחילת 2008, מכשירים אלה נוצרו בסופו של דבר, ובסוף השנה התקבלו כל האישורים הנדרשים, הן עבור מכשירים רפואיים שניתן להשתמש בהם לא רק במרפאות, אלא גם בחיי היומיום. הם מאושרים על ידי משרד הבריאות של רוסיה ורשומים בקטגוריית מכשירים חיוניים.

ליישום המכשירים האלה, אין צורך ברישוי, שכן זוהי פעילות ללא רישיון - הם יכולים להימכר על ידי כל אדם. השיטה המיושמת במכשירים היא, תדרי תהודה אלקטרומגנטית נמוכה מ-0.1 הרץ עד 100 הרץ ומ-0.1 הרץ עד 10 קילוהרץ. השדה האלקטרומגנטי מביא את האיברים למצב, בו הם צריכים להיות.

ההבדל בין טכניקות פיזיותרפיה קונבנציונאליות הוא בכך שהמכשירים המשתמשים בתדרים האלה לא מביאים שום דבר זר לגוף ולכן, כמעט בלתי אפשרי להגיע למצב של מנת יתר של ההשפעה שלהם.

המחלה היא מקבץ של תגובות מגן של הגוף להשפעה של גורמים מזיקים (חיידקים, וירוסים, תולעים טפילים, מתכות כבדות). כשהם נכנסים לגוף, הם מצטברים במקום נוח, ותוך הקרנה באמצעות התדרים שלהם הם מפרים את העבודה הבריאה של איברים מסוימים. כאשר אותו האיבר אינו מסוגל לעמוד בפני ההשפעות המזיקות – מתחילה המחלה.

בעזרת המכשיר, אנו מחזירים את עבודת האיברים למצבם הבריא המקורי, נותנים להם את האנרגיה החסרה, בעזרתם הם מנצחים את המחלה. כתוצאה מכך, לפעמים ניתן לרפא מחלה תוך 20-30 דקות, מחלות שלא המצליחים לרפא במספר רב של חודשים!

ניתן להשתמש בהצלחה במכשירים בטיפול פתולוגיות לב וכלי דם, הפרעות קצב, טכיקרדיה, אי-ספיקת לב וכלי דם ויתר לחץ דם מסוגים שונים. המכשיר מווסת באופן מושלם את לחץ הדם.

המכשיר בהצלחה מרפא פתולוגיות של מערכת השלד והשרירים: דלקת פרקים, ארתרוזיס, קוקסארתרוזיס של מפרק הירך כאשר הרפואה הרשמית מציעה רק התערבות פעילה, ואילו כאן יש הזדמנות לשחזר בריאות ללא אמצעים קיצוניים!

המכשיר פועל בתחומים רבים, נכן להיום פותחו יותר מ 1,900 תוכניות הטיפול.

בעזרת תדר מסוים של תנודות, ניתן להחזיר ללב ולמוח קצב בריא. שילובים של מצבים שונים של המוח נרשמו ותבניות תועדו ונוצרו שבלונות על המכשיר. הבדיקות הראשונות עברו בהצלחה במכון למחקר פעילות עצבית גבוהה ובמכון לרפואה צבאית ורפואה בחלל.

נערכו בדיקות ארוכות טווח לנהגי משא כבד. ידוע כי הם מבלים הרבה זמן מאחורי ההגה ונרדמים מבלי לשים לב לזה. 25% מכלל התאונות מתרחשות מסיבה זו. המכשיר פועל ברקע, באופן עצמאי, תומך בדפוס של מצב נמרץ של המוח שבו נשמרת הערנות, ובמצב זה מהירות קבלת ההחלטות גדלה פי 1.5-2.

כתוצאה מכך, אדם שנוהג 12 שעות רצוף מרגיש שבילה מאחורי ההגה רק חצי שעה!

או, למשל, יש לך הפרעת שינה. אתה הולך לישון, בוחר במצב "שינה" במכשיר ונרדם כמעט מיד לאחר הפעלת המכשיר. המחקרים הראשונים היו כה נהדרים, עד שאיש לא ציפה לאפקט מצוין כזה. ההנחה הייתה שהפעולה הטיפולית תימשך חודשים. אבל התברר כי האפקט הטיפולי מושג לעתים קרובות בתוך דקות!!!

לדוגמה, הרפס-סימפלקס נהרס בתוך 34 דקות. כעבור שבוע, בדיקות קליניות אישרו כי לחולה אין הרפס בגוף! אבל הוא, כידוע, אינו מטופל בדרך פשוטה שכזאת. 94% מהאוכלוסייה מושפעים מנגיף הרפס. וכאן – אין שום בעיה תוך 34 דקות!

לדוגמה, נערך טיפול בהרפס גניטלי - בבוקר נערך הטיפול, עד הערב הנפיחות ירדה ואחרי שבוע שום דבר לא נמצא! בדיוק את אותן תוצאות מתקבלות בטיפול בסטפילוקוקוס-סטרפטקוקוס, בג'יארדיה, בטפילים שונים – בכל פעם זמן הטיפול קצר: הם נקרעים והשרידים שלהם יוצאים מהגוף באופן טבעי. ניתן לצפות ביעילות הזאת באופן חזותי בסרטון בבלוג:

http://www.liveinternet.ru/users/2887141/post93178712/

ניתן לתכנת את המכשיר לטיפול בכמעט 2,000 מחלות והוא ניתן לכולם עם מספר רב של תוכניות בסיסיות עם אופן שימוש מפורט. חשוב לציין כי המכשיר יעיל כמו אנטיביוטיקה, אך הינו בעל תכונות של פעולה נקודתית שאינה טבועה באנטיביוטיקה, כלומר, היא משפיעה רק על הבעיה שאליה היא מתוכנתת. במקרה זה, אין השפעה על המערכות החיצוניות של הגוף.

הרפס, הפטיטיס C, שחפת, וכו' עם תרופות מסורתיות, כאשר החולה מקבל אנטיביוטיקה לא נכונה, הנגיף עושה מוטציה ספונטנית והופך לעמיד לאנטיביוטיקה הזאת. לאחר מספר שגיאות מסוג זה האדם נופל לתוך הקטגוריה של החולים חשוכי מרפא במצב עמידות פתוחה לתרופות. במקרים כאלה הרפואה עושה מחווה חסרת אונים, ואומרת: "כאן אנחנו לא יכולים לעשות כלום". זה, למעשה, פסק דין מוות, כי מאותו הרגע האדם פשוט נשלח למות.

מכשיר זה יכול לפתור את הבעיה הזו באופן מכריע, כי הנגיף פשוט לא יכול להספיק להתרגל לתדרים והוא מת!

רק על פי נתונים רשמיים ברוסיה לשנת 2007 היו 56,000 אנשים עם צורה פתוחה של עמידות לתרופות נגד שחפת. למעשה, על פי מומחים, מספרם גדול לפחות פי שלוש. וזה רק עם צורה פתוחה. מספר האנשים עם צורה ריאתית הזקוקים לעזרה חירום, הרבה יותר גדול! רק באפריקה יש יותר מ -20 מיליון אנשים עם שחפת.

חבר האקדמיה ס.פ קונופליוב בכישרון רב הצליח ליישם את ההישגים הבולטים של ד"ר רייף ויצר מכשירים ייחודיים המבוססים על שטות פעולה ייחודיות וחדשות, שבזכותן המכשירים האלה הפכו לזמינים וקלים לשימוש עבור מגוון רחב של אנשים רגילים. המכשיר משתמש בתדרים שנבחרו על ידי רייף להשמדת חיידקים פתוגניים, וירוסים ובקטריות.

כאשר בוחנים את המכשירים הקיימים בשוק, אנו ממליצים לשים לב לעובדה כי הרס של וירוסים, חיידקים, וכו ' לרוב לא ניתן להשגה באמצעות תדר אחד בלבד שמיושם במכשירים זולים. כדי להשיג הצלחה, ככלל, יש צורך להשפיע על הווירוסים על יד קבוצה של תדרים שפותחו על ידי רויאל רייף, אשר מיושמים במכשירים של סרגיי קונופליוב.

שימו לב! תנאי מחייב לטיפול אנטי-פרזיטי הוא השימוש בכמות הנכונה של מים טהורים (מים "זוכרים"), כ-2-2,5 ליטר. רק כך תוכל להשיג את התוצאות הפנטסטיות שבזמנו קיבל רייף.

המכשירים הם מכשירים אלקטרוניים מודרניים ומתוחכמים למדי, המיישמים על בסיס ניסיון מעשי מוצלח ארוך שנים שיטה מדהימה של טיפול, המוצע על ידי ד"ר רויאל ריימונד רייף.

עלות השימוש השותף במקרה של רכישה לשימוש אישי היא פשוט תשלום עבור צריכת החשמל המינימלית, או עלות הסוללות.

כמובן, למכשירים מחיר משלהם, אבל הוא כמובן נמוך מהערך של הבריאות שלך. אם לא תגיעו למסקנות חפוזות, ותחשבו ותשוו את המחיר הזה עם הסכום שאנשים חולים מוציאים על התרופות (אשר, בגלל תופעות לוואי, מיד יוצרות מחלות חדשות לאותם האנשים), ולאחר מכן גם הוצאות על ויטמינים ותוספי מזון ביולוגיים פעילים אחרים במהלך שיקום ארוך לאחר מחלה, תוכלו לראות כי המחיר הזה זול פי כמה.

מכשירים אלה ישגיחו על בריאותכם באופן אמין ועל בריאות כל בני המשפחה שלכם במשך שנים רבות, וחוץ מזה, זאת שיטה בטוחה לחלוטין עבור כל אדם ל​​שיפור ולהגנה על הבריאות.

Single post: Blog_Single_Post_Widget
bottom of page