top of page
  • Aviva Burstein

נקוי גוף מרעלים - האם זה חיוני?

שיטת ביו רזוננס לנקוי גוף מרעלים - יעילות ונוחות.

הסיבה היחידה לכל המחלות, היא זיהום של הגוף שלכם.

גוף האדם מתפקד באופן כזה שחומרים מזיקים שמצטברים לאורך זמן חייבים לצאת.

מערכת ההפרשה של הגוף מתוכנתת בצורה מדהימה, אבל לעתים קרובות היא לא נכנסת לפעולה או לא מתפקדת כפי שאנחנו רוצים. כתוצאה מכך, רעלים מצטברים בתוך האיברים הפנימיים ופוגעים בבריאותם.

איברי מערכת ההפרשה:

האיבר העיקרי של המערכת הנו – המעיים.

זה החלק המזוהם ביותר של הגוף והסיבה לרוב המחלות.

ככל שמערכת המעיים פועלת גרוע יותר, כך הגוף מזוהם יותר.

אם אדם אוכל שלוש ארוחות ביום, בהתאמה, לאותו האדם חייבת להיות יציאה שלוש פעמים ביום. ואצלנו, פעם אחת ביום נחשבת לנורמה. אחרי הכל, המעי פשוט אינו מתמודד עם איכות וכמות כזו של המזון. ככל שהיציאות נדירות יותר, כך מצטברים יותר פסולת ורעלים, ובכך מופעל לחץ יתר על כל המערכות האחרות.

המאגר העיקרי של רעלנים נמצא בתוך הכבד.

הכבד מתנקה בהתאם להתנקות של המעיים. הכבד מפריש את המרה עם רעלנים לתוך מערכת המעיים ואם הם לא מופרשים מהגוף הרעלנים חוזרים בחזרה למחזור הדם והכבד שוב סופג אותם, וכך נוצרים תסמינים לא נעימים של אינטוקסיקציה (עומס רעלים).

הכליות. מערכת הפרשה מאוד חזקה. הכליות מסננות את הדם, סופגות רק את הפסולת, הרעלנים המתמוססים במים ובכך מייצרים שתן.

מערכת הכליות נשלטת על ידי משטר שתייה. הרבה מים – משמע יעילות מקסימלית של תפקודי הכליות.

העור. מערכת הפרשת משנית. היא נכנסת לפעולה כאשר המעיים והכליות מתפקדים יתר על המידה. העור מוציא מן הגוף גם את החומרים המזיקים המתמוססים במים ובשומן.

התפרצויות פריחה מוגלתית - העור מסייע למעיים להפריש ריר.

בעיות עור ללא פריחה מוגלתית - הפרשת הרעלנים ותפקוד לקוי של הכבד.

העור מפריש את החומרים המזיקים באמצעות זיעה. ריח לא נעים של זיעה - רעלים מופרשים מן המעי לתוך הדם.

אם נווסת את התפקוד של מערכת המעיים – ייפסקו הבעיות עם העור. לא לחינם נאמר, כי העור הוא הפנים של המעיים. אבל העור עלול לא לתפקד בתור מערכת ההפרשה.

הריאות. מוציאות גזים, ריר ורעלנים, המתמוססים הן במים, הן בשומן.

נזלת, שיעול, התעטשות, ברונכיטיס, אסטמה – כל אלה העצם תהליך ניקוי של הרעלנים שהצטברו. הכל תלוי במידת הזיהום של הגוף. מדי יום הפסולת נערמת בריאות, וזוהי הסיבה להתפרצויות מרובות של הצטננויות. הריאות לא יכולות להרשות לעצמן לאגור הרבה "לכלוך".

אם לא מנקים את הגוף באופן קבוע, עומס הרעלים בהחלט יגרום להתפתחות של תהליכים פתולוגיים רבים ומחלות... החל מאלרגיות וכלה סרטן!

מהם אינטוקסיקציה ורעלנים?

בימינו אנו מרבים לשמוע על רעלנים, הצטברויות פסולת בגוף וכל מיני "תופעות" אחרות של הציוויליזציה המודרנית.

האם אתם באמת יודעים מה הם הרעלנים?

מהיכן הם באים?

כיצד הרעלנים מצטברים בגוף וכיצד הם יוצאים ממנו?

האם אפשר להילחם ברעלנים אם רוב המוצרים המודרניים מפוצצים בצבעי מאכל מלאכותיים, חומרים משמרים, חומרי טעם וריח ועוד?

האם אפשר להגן על הגוף שלנו אם בעבר עופות ברויילר היו גדלות במשך ב-5 חודשים ועכשיו למדו לעשות זאת ב-30 יום?

למרבה הצער, בימינו, רוב האנשים מודאגים יותר לגבי המכונית שלהם או המחשב אהוב, וכאשר מגיעה שעת הדין והחשבון מאבדים את שניהם, והכי חשוב - מאבדים את בריאותם, אשר, כפי שהתברר, לא ניתנת לרכישה...

אז מה הם הרעלנים?

רעלנים הם פשוט רעל שמגיע מבחוץ או נוצר בתוך הגוף. כאשר הרעלים מגיעים לתוך הגוף הם גורמים להיווצרות הנוגדנים. קיימות שתי קבוצות של רעלנים: רַעֲלָן חוּץ-תָּאִי או אקזוטוקסין (Exotoxin) ו רַעֲלָן תּוֹךְ-תָּאִי או אנדוטוקסין (Endotoxin).

אקזוטוקסינים נכנסים לתוך הגוף מהסביבה, ביחד עם אוויר, מזון או מים.

אנדוטוקסינים - נוצרים בתוך הגוף בתהליך חייו. הם מרבים להופיע במיוחד כאשר הגוף נלחם עם מחלה כלשהי. רעלנים תמיד הופיעו בטבע, אבל במשך אלפי שנים של קיום החיים על פני כדור הארץ, היצורים החיים התאימו עצמם לתנאים האלה ופיתחו מנגנון נטרול רעלנים. אבל הגיע עידן חדש של ההתפתחות האנושית, וכיום קיימים יותר מ 4,000 חומרים חדשים הנקראים קסנוביוטיקים. החומרים האלה פשוט לא היו קיימים בעבר, הם תוצר חייו של האדם.

איך הרעלנים מצטברים בתוך הגוף ואיך הם יוצאים ממנו?

בשנת 1955, הרופא הגרמני דר' הנס היינריך רייקביק זיהה שישה שלבים של הצטברות פסולת בתוך הגוף.

שלושת השלבים הראשונים - הפיכים, כלומר, אם הרעלנים יפסיקו להיכנס לתוך הגוף, הוא מסוגל להתנקות מהם בעצמו או באמצעים מיוחדים של דטוקסיפיקציה (טיהור של הגוף).

שלושת השלבים הבאים מאופיינים בתהליך של הצטברות של פסולת, אשר מובילה להרס של תאים והיווצרות של תופעות אונקולוגיות.

1. שלב הפרשה. האיזון בגוף לא נפגע, התהליך הפיזיולוגי תקין. הפרשת הרעלנים מתבצעת באמצעות זיעה, שתן וכו'.

2. שלב תגובה להצטברות הפסולת. מתבצעת הפרשה מוגברת של רעלנים, לפעמים מלווה בחום, הזעת יתר, גרד, ריח, נזלת, שיעול, כאבי עצמות ושרירים, מתן שתן מרובה, חולשה, עייפות יתר, עצבנות, דלקות מקומיות (היפרמיה), צפיפות יתר, פתיחת הפצעים. יציאת הפסולת מן הגוף משתנה מאדם לאדם ותלויה בנתונים של הגוף, תורשה, סביבת החיים ועוד.

3. שלב של חלוקה מחדש של הפסולת. היווצרות של ליפומות, פיברומות, פוליפים, פפילומות, נפיחויות של בלוטות הלימפה, השמנה ברמה ראשונה או, להפך, ירידה במשקל, שקיעת אבנים בכליות וכיס המרה.

4. שלב הרוויה של הפסולת. איזון מדומה. תסמינים אובייקטיביים מועטים. דיסטוניה נוירו-סירקולטורית, כאבי ראש, מיגרנות, תסמונת עייפות כרונית, נוירוזות, אוסטאונקרוזיס, גרסאות של הפרעות מטבוליות, עצבנות מוגברת.

5. שלב של הרס. בהדרגה, על רקע הרעלה כרונית גוברת, מופעיות הפרעות משניות, מתחילים שינויים בבדיקות דם, תהליכים אטרופיים ודיסטרופיים, ביטוי לשחמת הכבד וכו'.

זוהי תחילתו של הסוף - המעבר ממחלות הניתנות לריפוי למחלות הלא ניתנות לריפוי. בשלב זה התאים עדיין מצייתים לחוקים אחידים.

6. החמרה. השפעת הפסולת חלה בכל מקום בגוף, כתוצאה מכך – התפתחות של מחלות אונקולוגיות. בשלב הזה התאים מתחילים לחיות ולמות על פי חוקים משלהם.

אין אפשרות להתחמק מהרעלנים, אבל מה אנחנו יכולים וחייבים לעשות על מנת להילחם בהם?

1. משטר מים נכון ותזונה נכונה.

2. נקוי גוף יסודי ותחזוקת הנקוי לשמירה על התוצאות.

ממה כדאי להתחיל? כיצד לבחור תוכנית ניקו רעלים?

תוכניות הבראה הדחופות והכרחיות ביותר – דה-טוקסיקציה: ניקוי הגוף מרעלנים, פסולת, רעלים, טפילים, פטריות, ריר וכו '.

התוכניות האלה משפרות באופן מכריע את חילוף החומרים ומורידות את הגיל הביולוגי של אדם ב 8-12 שנים.

שיטת ביו רזוננס ומעבדת הוואלנס שלנו מאפשרות לבצע את נקוי הרעלים ביעילות ובנוחות ללא פגיעה באורך חיים רגיל.

בבית, בעבודה, בנהיגה ובמנוחה - מכשיר ה-LIFE BALANCE מבצע את עבודתו ביסודיות בכפוף לתוכנית שבחרנו.

ניקוי רעלים

כל יום אנשים אוכלים מזון מזיק או מסוכן שהוא חצי עשוי, מזון מהיר, נושמים אוויר מורעל, צורכים אלכוהול או סמים, חונקים את עצמם עם עשן טבק ומזדהמים על ידי חיידקים פתוגניים. כתוצאה מכך, הגוף מתחיל ליצור בעיות.

כאבי ראש, פגיעה בזיכרון, כאבי גב, עצירות או אובדן תחושה של טעם. מה צריך לעשות בכל המקרים האלה? התשובה היא "גמילה" detox!

התוכנית מסייעת להאיץ הסרה של חומרים מזיקים מהגוף.

יישום: אפשר להשתמש בתכנית מדי יום, פעם אחת ביום. הטיפול המלא אורך 2 שבועות. בעת השימוש בתוכנית, הקפד לשתות מדי יום לא פחות מ 1-1.5 ליטר של מים טהורים.

 

ניקוז

התוכנית מיועדת להפעלת תהליכי הפרשה להוצאת רעלים.

תנאי הכרחי של טיפול בניקוז הוא צריכה מוגברת של מים טהורים לא מורתחים - לפחות 30 מ"ל מים לכל ק"ג משקל בכל יום. התוכנית מבטיחה הסרה של רעלים מהגוף הן מהרעלת כימיקלים, כמו גם טפילים ותוצרי לוואי שלהם. תהליך התכנית מווסתת את מערכות העצבים, החיסון, הלימפה והאנדוקרינית, את פעילות מערכת העיכול - כבד, כליות, מעיים ואת מערכת מחזור הדם וכלי הדם.

יישום: יש להשתמש בתכנית אחת ל 3 ימים. הטיפול המלא אורך 2 שבועות. תנאי בסיסי לתכנית הניקוז היא שתיית מים טהורים לא מורתחים ביחס של 30 מ"ג לכל 1 ק"ג ממשקל האדם.

 

לימפה וניקוי רעלים

אחת התוכניות המרכזיות לניקוי הגוף היא "לימפה וניקוי רעלים". המערכת הלימפתית לא רק מסכלת חומרים מזיקים ורעילים, אלא גם מנקה את האיברים והרקמות מהם. כאשר חולים במחלות שונות כמות של חומרים מזיקים ומגדילה את הסכנה. מערכת הלימפה אינו מסוגלת להסיר את כולם והגוף עלול להינזק מחדש על ידי התקפות של החומרים הרעליים. תכנית "טיהור הלימפה" מכוונת להאצת טיהור הלימפה מבלי לטעון את המערכת הלימפתית עצמה.

יישום מומלץ: שימוש בתכנית שבוע לפני יציאה לחופשה יגביר את המערכת החיסונית שלך ויכין את הגוף עבור התאקלמות מתאימה.

יישום: יש להשתמש בתכנית פעם אחת בכל 3 ימים. בעת שימוש בתוכנית "טיהור לימפה" הקפד לשתות מדי יום לא פחות מ 1-1.5 ליטר של מים טהורים.

 

ניקוי עמוק נקודתי

כל יום, אנו עשויים להתמודד עם בעיות כגון אכילת יתר, כובד בבטן, חולשה, עייפות, הפרעות בעיכול ואפילו הרעלה. כדי לסייע לגוף להתגבר על העומסים האלה, השתמש ב"ניקוי גוף עמוק". התוכנית נועדה לחסל רעלנים שונים בגוף.

יישום: בתכנית "ניקוי גוף עמוק" ניתן להשתמש בכל עת של היום בעת הצורך. המכשיר חייב להישמר בכיס החזה או ישירות ליד הגוף. בעת השימוש בתוכנית, הקפד לשתות מדי יום לא פחות מ 1-1.5 ליטר של מים טהורים.

 

ניקוי עמוק, תכנית טיפול

"ניקוי גוף עמוק, תכנית טיפול" נועדה לחסל רעלים מהגוף במהלך החרפה או החמרה של תהליך כרוני בגוף. התכנית יעילה לחיסול רעלים בעלי משקל מולקולרי של עד 4,000, כולל ארס נחש. הם מופרשים דרך מערכת הדם. תכנית "ניקוי הגוף העמוק" הוכיחה את עצמה בשיקום הגוף לאחר הרעלת אלכוהול. זה יכול לשמש גם עבור צריכת אלכוהול מופרזת.

יישום: ב"ניקוי גוף עמוק, תכנית טיפול" ניתן להשתמש בכל עת של היום בעת הצורך. המכשיר חייב להישמר בכיס החזה או ישירות ליד הגוף. בעת השימוש בתוכנית, הקפד לשתות מדי יום לא פחות מ 1-1.5 ליטר של מים טהורים.

 

ניקוי רעלים בכבד

הכבד הוא האיבר העיקרי המנטרל חומרים רעילים ומזיקים אחרים הנמצאים בגוף. הכבד נמצא תחת עומס כבד, הביצועים שלו הולכים ויורדים ולכן הוא זקוק לניקוי רעלים.

יישום: יש להשתמש בתכנית פעם אחת בכל 3 ימים בעת השימוש בתכנית, הקפד לשתות מדי יום לא פחות מ 1-1.5 ליטר של מים טהורים.

 

ניקוי רעלים פטריות ועובש

התכנית מסייעת לגוף להסיר רעלים הנגרמים על ידי פטריות, להפחית את העומס על האיברים והמערכות ולהאיץ הסרה של חומרים מזיקים מהגוף.

יישום: אפשר להשתמש בתכנית מדי יום, פעם אחת ביום. הטיפול המלא אורך 2 שבועות. בעת השימוש בתוכנית, הקפד לשתות מדי יום לא פחות מ 1-1.5 ליטר של מים טהורים.

לבריאות ואריכות החיים אין מחיר!

2. חובה לסייע לגוף באמצעות ניקויים יסודיים ושוטפים.

Single post: Blog_Single_Post_Widget
bottom of page