top of page
  • Aviva Burstein

היזהרו מאורחים לא רצויים - טפילים בגופנו

לפחות 50% מאוכלוסיית העולם נגועה בטפיל מסוג אחד לפחות.

סטטיסטית זה אומר שכמחצית ממשפחתכם מהווה בית חם ונח לפרזיטים למיניהם.

מדוע זה צריך להדאיג אותכם?

פרזיטים, או בשמם העברי טפילים, לא כל כך מוכרים לציבור הרחב, למרות שאנו חשופים אליהם יום יום ורובנו מארחים בקרבנו לא מעט מהם.

המילה פרזיטים משמשת לתיאור כל דבר שחי על או בתוך אורגניזם אחר. אורגניזם זה נקרא מארח.

הפרזיטים חיים על חשבון המארח, בדרך כלל תוך כדי גרימת נזק כלשהו.

גודלם יכול לנוע מאמבה מיקרוסקופית ועד לתולעי מעי באורך כמה מטרים.

הטפילים מהווים את האיום הבריאותי הכי פחות מאובחן.

איום מדאיג כבר מהסיבה הפשוטה שבעולם המערבי אין התייחסות רצינית לגביו.

אמנם, מערכת חיסון חזקה מסוגלת להתמודד עם הפרזיטים, אבל מסיבות מובנות גם היא נחלשת מדי פעם וזוהי שעת הכושר של הטפילים.

כאשר הטפילים משתקעים בגוף, עשויים התסמינים להופיע מייד או תוך מספר ימים. לפעמים עלולה הופעתם להתעכב במשך חודשים ואפילו שנים.

אנשים הסובלים מזיהום טפילי יכולים להיות נטולי תסמינים בעצמם, אך הם עדיין עלולים להדביק אחרים בטפילים.

הם הורסים את תאי הגוף מהר יותר מכפי שהתאים מסוגלים להתחדש, מצב המוביל ליצירת נקבים, כיבים ואנמיה.

האבחנה השגויה גורמת לרופאים לרשום לחוליהם תרופות חזקות העלולות להחליש ולדכא עוד יותר את מערכת החיסון ולהותיר את האדם חשוף להתרבותם המואצת של הטפילים.

הפרזיטים מתרבים בקצב מדהים, לפעמים אפילו אלפי ביצים ביום.

פרזיטים רבים מסוגלים לחיות בתוכנו אפילו מספר עשורים ולהטיל מיליוני ביצים.

הם יכולים להימצא בכל רקמה בגוף, בדם, בשרירים, בלב, בריאות, במוח ובמערכת העיכול.

הדרכים הנפוצות להיחשף לפרזיטים הן עקיצת חרקים, הליכה ברגליים חשופות, אכילת מזון נא או מזון שגודל בתנאי סניטריים ירודים, מי שתייה, מגע עם חיות מחמד שונות ומעבר מאדם לאדם. הבעיה העיקרית ביחס לפרזיטים היא שאנחנו לא תמיד יודעים לפרש נכונה את הסימפטומים, או לא מקשרים ביניהם לבין נוכחות הטפילים בתוכנו.

אנשים סובלים מבעיות עיכול, מעצירות, משלשולים, מכאבים בקיבה, מפריחות מסוגים שונים, מעייפות בלתי מוסברת וכד' ותולים זאת בגורמים אחרים. הסימפטומים יכולים להיות בכל מקום בגוף מכיוון שהפרזיטים יכולים להימצא בכל מקום בגוף. אין איבר או רקמה שמחוסנים מפניהם ומהרעלנים שלהם. זיהומים פרזיטיים תורמים למגוון רחב של מחלות כגון ארטריטיס, תסמונת העייפות הכרונית, כאבים ראומטיים, אלרגיות מזון, קרוהן, קוליטיס, תסמונת המעי הרגיז.

יש הטוענים כי פרזיטים עלולים להוביל להפרעות משמעותיות ביותר ואפילו לגרום לגידולים סרטניים מסוגים שונים.

לכן, זיהוי נכון ומדויק וטיפול בפרזיטים יכול לעזור בריפוי המחלה. למרבה הצער, הרפואה הקונבנציונלית לא מתייחסת מספיק לזיהומים פרזיטיים הן מבחינת הטיפול והן מבחינת האבחון, למעט מקרים קשים במיוחד כמו חולי איידס ואנשים עם כשל חיסוני משמעותי אחר. לעומת זאת, ההתייחסות לפרזיטים ברפואה המשלימה תופסת מקום נכבד ביותר.

המטפלים בשיטות רפואת תדרים או ביו רזוננס מייחסים לטפילים חשיבות עליונה, להם דרכים לאבחן את הפרזיטים ולדאוג לסילוקם מהגוף.

הטיפול לסילוק הפרזיטים מתבצע במספר שלבים כאשר השלב הראשון הוא להמית אותם ע"י תדרים בעוצמה גבוהה מזו שלהם ובשלב הבא להוציא את שאריות הפסולת שלהם מהגוף.

ב-WELLNESS ISRAEL ניתן לאבחן את הפרזיטים ולטפל בהם במספר דרכים.

תוכניות טיפול מגוונות הורכבו לצורך העניין וניתן לקבל במקום ייעוץ כיצד להתחיל בנקוי בהתאם לתוכנית טיפול שמרכיבים בהסתמך על תוצאות האבחון.

אין צורך להשבית את חיי יום יום במהלך הטיפול. ניתן לעשות אותו בקלות ובנוחות בכל מקום בו אנו נמצאים.

להלן מספר תוכניות טיפול להבנת התהליך עצמו.

פטריות ועובש

התוכנית מגנה על הגוף מפני זיהום של פטריות נפוצות, כגון קנדידה או פטריות עובש.

מיקרואורגניזמים אלה הם חלק מן המיקרו-פלורה הנורמלית של המעי, הנרתיק והפה.

נוכח ירידה בחסינות, הקנדידה מתחילה להתרבות באופן פעיל ולהשפיע על הגוף. עובש פטריות הורס את הבריאות של אנשים ושל בתיהם. האדם שואף את האוויר המלא נבגים שלהם אפילו בחדר נקי. לאחר כל מחלה מוחלשת החסינות של האדם, "סוכנים חשאיים" של עובש שחי בגוף מתחילים לגרום למחלות על ידי פגיעה באיברים ובעצמות.

עובש יכול לשחרר רעילים מסוכנים - mycotoxins - אשר עלולים להזיק לאנשים ובעלי חיים. אפשר להרגיש את האפקט של העובש כאשר הנבגים שלו חודרים דרך האוויר, העור או מזון עם בליעת אוויר.

הסימנים נמצאים בכל מקום, אבל אנחנו מתעלמים מהם. בעיקר, כאשר חותכים כתמי עובש ירוקים מקרום הלחם או מהגבינה הישנה, ​​מסירים שכבה לבנה דקה מהריבה או פשוט אוכלים שאריות בלי לדעת אפילו עד כמה היא מסוכנות. גם אם רק חלק אחד מושפע מהעובש, זה אומר כי כל הפרי הוא מקולקל.

תהליך מניעת קנדידה או פטריות עובש באמצעות תכנית "פטריות ועובש" משחזר את האיזון הבסיסי ויוצר חומצה אשר מעכבת רבייה של פטריות.

יישום: יש להשתמש בתכנית 1-3 פעמים ביום במשך 2 עד 4 שבועות. מומלץ להשתמש אחת לשלושה ימים בשילוב עם תכנית ניקוי רעלים.

קנדידה Albicans

כמעט 80% מאוכלוסיית העולם הם נשאים של קנדידה Albicans, פטריות טפיליות. ורק מעטים יודעים מה זה.

אף על פי כן, המחלה קנדידיזיס מוכרת לרבים.

זה יכול להתרחש בכל גיל, בתינוקות שזה עתה נולדו או במבוגרים.

התוכנית מגנה על הגוף מפני פטריה נפוצה כמו קנדידה Albicans.

כאשר יש ירידה במערכת החסינות קנדידה Albicans מתחילה להיות פעילה להכפיל את עצמה ולפגוע בגוף. מניעה של קנדידה בעזרת תכנית "עצור קנדידה" מסדירה את האיזון של בסיס החומצה ובכך מונעת התרבות של הפטרייה.

יישום: יש להשתמש בתכנית 1-3 פעמים ביום במשך 2-4 שבועות. מומלץ להשתמש בשילוב עם תכנית ניקוי רעלים אחת לשלושה ימים.

פטרת כף הרגל והציפורן

רגליו של הספורטאי רגישות למחלות מכל סוג שהוא המשפיעות על העור או הציפורניים. לרוב, המיקום הראשי של התהליך הפתולוגי הוא המרווחים שבין אצבעות הרגליים (למעט חריגים נדירים).

ב 30% מהמקרים הזיהום מתרחש במשפחה משימוש של נעליים של בן משפחה אחר הסובל מפטריות. הזיהום מועבר בעיקר באמצעות נעליים משותפות ופריטים ביתיים אחרים. באותה תדירות מתרחשת ההדבקה במקומות ציבוריים, כגון אמבטיות, מקלחות, חדרי כושר, מרכזי כושר או בריכות שחייה.

התוכנית פטרת כף הרגל והציפורן מביאה את הגוף להיות עמיד יותר להשפעה של פטריות ומקטין את הצמיחה שלהם. בחר תכנית זו למניעת מחלות פטרייתיות ותמיד יהיו לך רגליים נקיות ומסודרות.

יישום: התוכנית מומלצת לשימוש פעמיים ביום במשך 15 ימים עד שכיחותם של סימנים קליניים. מומלץ להשתמש בשילוב עם תכנית ניקוי רעלים אחת לשלושה ימים.

תוכניות טיפול נוספות הזמינות במכשיר LIFE BALANCE ניתן לראות כאן

עלולים להדביק אחרים בטפילים.

Single post: Blog_Single_Post_Widget
bottom of page